Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook po cisteni nejde

zdar mam Toshibu Satellite L10 a som ho rozobral do zakladnej dosky aby som precistil ventrilator, zapojil takisto ako predtym a nejde.. zapne sa, obraz nejde ani cez ext. monitor, a nereaguje ani na zadanie hesla (pri zpanuti stale pyta, zadam a mal by citat disk -svietit led).. no nejde..
co sa mohlo posrat ? _:-/

Když nejde obraz jak víš, že nereaguje na heslo? Podle činnosti HDD?
Jinak zkusil bych ho znova rozebrat a zkontroloval bych ,jestli není povytažen nějaký káblík a nebo jestli skutečně to máš smontované dobře - Jestli například něco někde blbě neleží a nezkratuje to.
Doufám, že sis dával pozor na statickou elektřinu.

roztocil sa vetrak kontrolka svietila,.. ano podla cinnosti hd som zistoval ci zobralo heslo a pokracuje v bootovani..
tak som ho este raz rozohbral a pravdepodobne spatne nasadena CDrom, alebo HDD to mohlo sposobovat M??? ine vysvetlenie nemam... uz vsetko ide ako ma...

a ako sa potom cisti ventilator bez rozoberania ?

vdaka vsetkym