Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radio ve vista

Kdyz pustim radio na hraj.cz vse se rozbehne ale nejde zvuk. Kdyz poustim treba videa na streamu tak zvuk jde.Zkousel jsem instalovat kodeky pro vista k-lite codec pack co mi nekdo poradil,ale nic.

Takže to nejde jen v prohlížeči.

Stránka vyžaduje flash a filtry na přehrávání máš(z Win Media Playeru).
Aktualizuj flash a pokud používáš jiný prohlížeč jak IE, tak správně zabuduj pluginy na podporu wmv/wma.

Co máš za prohlížeč?

Tak jsem si to v IE8 taky vyzkoušel a stejný problém. Stránka hlásí chybu:

Podrobnosti o chybě na webové stránce

Uživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) )
Časové razítko: Thu, 9 Jul 2009 19:00:23 UTC

Zpráva: Přístup byl odepřen.

Řádek: 107
Znak: 4
Kód: 0
Identifikátor URI: jquery-1.2.6.ext.js

Tak jdu dumat co s tím.

Tak už jsem na to asi přišel:

Musí se to otevřít z příklad:
evropa-2

klikneš na kvalitu:

WMA
128 kbps64 kbps32 kbps16 kbps

a musí se otevřít další okno - pak to pojede, pokud se neotevře, vyhodí to chybu viz výše . Takže zkontroluj eventuelně povolení vyskakovacích oken (popup), popřípadě v nastavení internetu/zabezpečení, důvěryhodné weby tam play.cz dát, aby to neblokoval.

Tak to už netuším, kde může být zakopaný pes. Jedině ti můžu vylovit asx playlisty a ty si je můžeš pouštět v libovolném přehrávači. Kdybys měl zájem, napiš jaké rádia a já ti dám odkazy.