Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě bezdrátové myši

prosím vás, poradil by jste mi někdo nějakou kvalitní bezdrátovou myš tak do cca 700kč. nebude se s ní pracovat v žádných grafických ani jinak náročný programech na citlivost. jen mi jde o to , aby měla solidní životnost baterie a zřejmně i úsporný režim. rád bych něco z vaší vlastní zkušenosti abych nekupoval zajíce v pytli.

Mám asi dva týždne Logitech RX720 a zatial spokojnost. Vyrobca udava vydrz na baterky az jeden rok. Akurat sa mi zda ze trochu hlasnejsie klika ako moje predchadzajuce mysi a trochu tazsie sa stlaca kolecko, ale to sa predpokladam casom este vychodi a vyklika. Inak jej zatial nemam co ine vytknut.