Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde my stahovat :(

Dobrý den mám prohlížeč mozilla firefox, a nejde my stahnout žadná mp3 ale jiné soubory ano(to samé internet explorer), při pokusu o ztažení meě to odkáže na stránky quick time, abych si doinstaloval nejaky modul, přesto tento modul nemohu stahnot protože podle udaju je placeny a freee hosting nejde :( poradite nekdo ? Dekuji za odpovedi

Neco podobneho mne to dela taky u nekterych mp3 z ulozto.cz, nejdou sosnout, ale naj*be se tam quick time a prehrava, "save as" nejde padz pouzivam verzi free, dloubal jsem neco jako zakazat ci odinstalit pluginy, v Chromajzlu jsem to nenasel, v Operete jakby smet, FF nevim, nepouzivam a nechce se mi ted nad tim premyslet, dosel jsem z tury a turuju tady do sebe Hennesyho, uz mam mirne zaostrino tak si nechci kazit naladu (tu by mne zkazil ale okamzite jedine Mirek), ale fakt by mne zajimalo cim to, proc to takhle dela. Svinstvo zvane quick time pestuju v PC jen pro prehravani videa z fotaku, treba Goom to zvlada take, ale bez zvuku.