Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zámrz startu - Kasperski

Dobrý den, potreboval bych pomoc. Nainstaloval jsem prilis antiviru pres sebe, nainstaloval jsem Kasperski Security, ale ted pocitac zamrzne pri startu, pisu z nouzoveho rezimu. Potrebuji nutne pomoc

Možností máš víc. Buď zakážeš pomocí Autoruns start těch konfliktních antivirů a odinstaluješ je v normálním režimu, nebo http://www.lockergnome.com/theoracle/2007/06/04/sa femsi-utility-helps-vista-sufferers/ to můžeš zkusit i v tom nouzovém.

Co se stane závisí od úrovně zaprasenosti systému. Musíš spoléhat na to že odinstalátory jsou korektní, žádný ccleaner není neomylný aby poznal, co má dělat.