Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení

Zdravím, nedávno sem měl takový problém. Zpomalil se mi počítač, bylo to zpusobené špatně nastaveným multiplierem v Biosu. Po nastavení zprávných hodnot, to ale jeste pořád není to, jak to bývávalo. Viry nejsou, registry jsem mazal, zbytecne programy jsme vymazal.... nevím čim to je.

Po ciste reinstalaci je to stale stejne? (mazani cehokoliv neni ekvivalent nove nainstalovaneho systemu)
Chladic CPU zaneseny prachem neni? (nebo neco jineho co zpusobuje prehrivani)

Proc byl nasobic nastaven v BIOSu spatne? V jakem stavu beres rychlejsi chovani? Viry nejsou, ale co ostatni havet? Jake procesy mas navic, oproti puvodnimu rychlejsimu behu systemu?

Reinstalaci systému jsme nedelal. Taky me to napadlo že by to po tom mohlo zmizet, chladic zanešený není, měnil jsme ho a deska si to misto z 8x333 prepla na 6x333 takže to hazelo 2.00 GHz misto 2.66. Prej to delaj desky od Gigabytu. Procesy , tech je 52 tady jsou obr. http://imgupload.sk/images/c1e7lwb3rbp4bqx1o2l4.jp g , http://imgupload.sk/images/bgnolbx73i3mnmhsnqz7.jp g. Nevim ktere jsou nove a navic, než před tím.

jak to slušně napsat - publikovat textový výpis (tasklist /svc) jako rozmazanou jpg sračku - tobě to připadá normální? budiž, tobě třeba jo.
pak ale jako odborník na svůj pc jistě víš, proč sis instaloval program PnkBstrA.exe, a co vlastně dělá. (vem jako nepodstatné, že po restartu tento vir může mít jiný název)
spusť si nějaký process explorer, a hledej o co gou a jak to vypnout. nebo dej log na viry.cz a čekej, že tvůj stupidní problém za tebe vyřeší jiní.