Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s přehráním vytvořeného videa v přehrávači

vytvářel jsem v pinnacle 12 klip.v nastavení výstupního videa sem zadal tyto parametry:

zkoušel jsem to vytvořit taky i v AVI . v pc mám nainstalován K-LitleCodek pack verzi 495.bohužel mi to žádný z mých dvou přehrávačů, které přehrají běžné divx, wmv atd. nepřehrají. u známého jsem to taky zkoušel a bez úspěchu.ještě posílám obrázek z GSpotu jestli je z toho něco možné vyčíst, kde by mohl bejt problém.

bohužel mi to žádný z mých dvou přehrávačů, které přehrají běžné divx, wmv atd. nepřehrají

problem je ze bezne divx nema rozlisenie 1280x720 ake si vyrobil ty. alebo si zisti, ci to tie prehravace vobec podporuju (pochybujem nakolko takych je malo)