Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird - spam z mojej schránky

90 % spamu mi chodí z mojej vlastnej schránky. Samozrejme, že si ho neposielam ja, ale neviem prinútiť Thunderbird, aby také správy hádzal okamžite do spamu. Vždy si ich musím premiestniť ručne. Načo mi je potom taká antispamová ochrana? Vedel by mi niekto poradiť ako pridám do spamu svoju adresu?

Stačí.

Problém bol v tom, že ja som akúkoľvek možnosť likvidácie týchto správ hľadal len v nastaveniach spamu. O nejakých filtroch som netušil. Teraz som to išiel pozrieť a sú tam aj filtre, ktoré to dokážu. Ďakujem za navedenie správnym smerom.