Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes 5 a modrá smrt

Zdravím.

Mám takový menší - větší problém. Mám notebook HP 550 (1.6 ghz, 2gb RAM a XP SP3). Naistaloval jsem hru Heroes 5...začnu hrát a asi po 5 minutách hraní se hra zasekne a poté se objeví modrá smrt...počítač se restartuje a je normální...Když hru spustím zase tak ten samí scénář...Podobný problém jsem měl z hrou The sims 2 při režimu stavění...Nevíte někdo jak mi pomoci?

Něco v notebooku je podle mě v háji. Nepřidával jsi do ntb paměť ?Můžeš zksuit sw primetest nebo orthos pravděpodobně vyhodí chybu dřív. Otestuj paměťz memtestem ale zřejmě to vidím na reklamaci. Možná zkusit vyčistit chladič ntb stlačeným vzduchem ve spreji ale opatrně...