Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení LCD televize

Zdarec, chystám se koupit LCD televizi s úhlopříčkou 94 cm. Jelikož nemám HDTV přijímač ale jenom digitální satelitní komplet,můžu propojit buď scartem nebo přes cinch kabel. Který kabel bude lepší koupit?Předem dík za případnou radu.

..díky zdejším radám jsem zakoupil masivní pozlacené scarty, co šlo spojit přes HDMI jsem zapojil(videorecordér)a dokonce mám z LCD perfektní monitor..vynikající obraz..akorát ještě používám repráky u PC..možná by to řešil kabel S-video..ale tady Ti poradí:-)