Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAC OS X - Vysunutí mechaniky ???

Zdravím, jeden chlap mě poprosil ať mu na jeden PC hodim xpčka protoze tam má v angličtině MAC OS X, abych tam mohl hodit instalační CD s OS Windows XP tak musim nejak vysunout mechaniku a na bedně není žádné tlačítko, tak to nejak musim udělat v OS, ale vůbec se v tom nemuzu vyznat. Nevíte kde se vysunuje ??

pod Mac OS X, stlacit klaves Eject, alebo Command - E, najdenie vo Finderi a kliknutie na Eject vedla mena, drag & drop do kosa, alebo stlacenie F12. Dalsie metody - podrzanie tlacitka mysi pri startup, nabootoj do Open Firmware - pri starte drz Command, Option, O a F a v prikazovom riadku potom napis eject-cd, v Terminale napis drutil tray eject...