Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna Ram

Dobrý večer,
rozhodl jsem se zvednout Ram a protože už jednou jsem se (jak jinak vlastní vinou) seknul prosím o radu. Má tuto desku: Asus A8N-SLI SE. Staré paměti ( 1GB) hodlám vyndat a uvažuji zakoupit tyto RAMky: 2gb-kit-2x1gb-ddr-d59287.htm

Otázka zní mohu? Děkuji za radu.

No já tu desku měl a určitě jsem v ní měl 2*1gigo a pochybuji že v té době byla jiná než oboustranná. Nemyslíš náhodou míchaní pamětí ve slotech ? 2kusy ram jdou v pohodě, akorát kdyby tam měl 3-4kusy tak by byl problém. Souvisí to s procesorem , řadič je v něm, při 3-4kusech ram zpomalí na 333mhz. Taky jsem měl problémy se 4ma 512tkama...najít něco co se spolu snese. Ale psal že ty staré ramky vytáhne...

Ano ty staré jsem přemýšlel někde střelit, ale takto nevím nevím. Popřemýšlím nad tvým návrhem. Starou desku s procákem zkusím přesunout k dcerce do pokoje a já popřemýšlím o Tvém návrhu.

Jak chcete tady diskutujte, ale pro mne prozatím vyřešeno. :-)