Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění windows

Dobrý den,
zkoušel jsem vytvořit něco jako "virus" pomocí příkazů podle návodu na http://howto.helpero.com/howto/Make-A-Shutdown-Vir us_129.html. Po spuštění příkazu se PC plánovaně vypnul. Po nastartování se při naběhnutí windowsu objevilo "aplikace se nemohla inicializovat, protože stanice window se vypíná" a PC se okamžitě restartoval. (nevím jestli je to tím "virem"). Tak se to opakovalo pořád dokola. V nouzovém režimu jsem skenoval PC avastem, spyware terminatorem a spybotem ale žádný případný vir jsem nenašel.
Prosím o radu.

kdyby to bylo jen v "po spuštění", zkus při přihlášení do windows držet shift.
jestli se tvůj skript nacpal do naplánovaných úloh, pak by bylo nejlepší plánovač v nouzovém režimu zakázat.
taky prolézt "run" větve registrů.

ale zkus se u zdroje dočíst co jsi to vlastně spáchal, já jsem líný klikat na cizí hloupost.