Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním

Ahoj,když si chci něco stahnout z uložto tak se mi stahne asi jen půlka souboru.Např.: chci stahnout film co ma 700Mb normálně se to stahuje ale asi v půlce stahování to zkončí a stáhne se třeba jen 400Mb takže mám jen polovičku filmu.Poraďte čím to je?Díky

když stahuješ jenom u uloz.to tak proč se nezeptáš přímo jich?? kdyby ti to dělalo pořád a u všech serverů, tak pak je to otázka pro nás, i když rady ohledně warezu se tu nerozdavájí jen tak..
mimojiné to dělá občas i internet explorer jenom teď nevim která verze..
prostě a jednoduše napiš na technickou podporu uloz.to/kontakt/