Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém z notebookem

Mám noteboook Toshiba Satelite p300, a při instalování programu se omylem přístroj vypnul. A pří opětovném zapnuti mě hlásí :¨

Spuštění systemu Windows se nezdařilo. Příčinou může být nedávná změna Hardwaru nebo softwaru.
Postu proodstranění problému.
1. Vložte instalační disk systému Windows a resetujte počítač.
2. Vyberte nastavení jazyka a klepněte na tlačítko další.
3. Klepněte na možnost opravit tento počítač.

Pokud instalační disk nemáte, obraťte se správce systému nebo výrobce počítače.

Soubor: /windows/system32/winload.exe
Stav" 0xc000000e
Informace: Vybranou položku nelze načíst protože aplikace chybí nebo je poškozená.

Pří opakovaném resetování to hlásí pořád to samé.

Moje otázka zní: Jak by se to dalo opravit, když Toshiba k notebookům instalační CD nedodává ?? Má být na disku nějaký obnovovací soubor. Jak se k němu dostanu ??

Podívej se do manuálu. Pokud to bylo koupeno se systémem býva na disku recovery partiton a při zapnutí počítače se něco mačká. To něco bývá speciální čudlík recovery nebo třeba F2, F12...manuál.Možná to vypisuje stačí dát pause při startu pc.