Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s obrazovkou notebooku.

Mám menší problém, včera zapnu notebook a barvy běžely jako na negativ, nebo prostě režim 256 barev, po chvíli už byl zase normální. Dnes zapnu znova a zase to jede negativ nebo 256 barev. Nestalo se to někomu? Mám Toshiba Satelite a Win Vista. Nevíte co s tím mám dělat? Sestra říkala, že ji to jednou spadlo ve vlaku... Mám to ještě v záruce, mám to dát do servisu, nebo se podívat jestli není nějaký kabel vytaženej? Graf karta například.

Nee ne, nic tam videt neni, nic po pádu. A zaruku zkusím. Ono to fungovalo od toho pádu ještě asi 4 měsíce. Až včera tomu nějak hráblo %). A displey trošku poblikává a když někde na notebooku zatlačím tak to mění barvy %). :(

" notebooku zatlačím tak to mění barvy "

Na obvode ma display vyvedene kontaktne plochy a na tie je pripojeny flex s dekodermi. Ten spoj je robeny nejakym tepelnym zvarom. Maš to tam pravdepodobne porušene, odchlipnute ? prasknute ?. Samozrejme v mikro rozmeroch. Skus reklamovať.

Já mám taky jeden problem s obrazovkou,často se mi stává že když normálně surfuju po netu nebo hraju začne mi skákat obraz(ze zdola).Nevím jestli je to tím že se v někde v notebooku něco třeba neohnulo nebo přiskřiplo když ho třeba položim v batohu na zem nebo třeba ze stahování nějakych her nebo filmu z netu ????? poraďte mi prosím někdo:?: