Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obecné řešení skriptu pro zobrazení bannerů

Zdravím, potřeboval bych obecný postup jak vyvořit skript na banery...

Zobrazeni min Banner 1 500/den, banner 2 200/den banner 3 20/den

Skript by mel zjistit, že nejcasteji musi zobrazovat BANNER1,pak BANNER2 a
az to bude vypadat,ze se kvoty dosahne, tak zacit zobrazovat i BANNER3

!!ALE ne, aby prvnich 500 zobrazeni za den byl BANNER1, pak 200 zobrazeni
BANNER2, pak 10 BANNER3 a pak nahodny mix (= 8:00-10:00 BANNER1 ,
10:00-10:30 BANNER2 , 10:31 BANNER3 , 10:31-23:59 mix)

Navic kazdy banner muze byt zobrazen na nekolika mistech a strankach

Diky moc za radu

Změna předmětu, původně: Obecné řešení skriptu (host)

Ten skript má být v čem? V PHP? Existují již hotové skripty na tvorbu reklamních kampaní, které mají různé možnosti nastavení a detailní statistiky. Ale úplně přesně, jak to požaduješ, to asi neexistuje.

Ahoj, nechci přimo skript....potřebuji jen obecný postup (slovní popis toho co se bude dít), jak byste to udělali.

např. banerum přiřadime id, které skript bude losovat tad...... něco na ten způsob