Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - využívá veřenou IP až za routerem ?

Ahoj,¨. Doslechl jsem se, že když má uživatel veřejnou IP, a je online na skypu, tak ho skype využívá jako spojku*.

*Něco ve smyslu že přes něj chodí ty konference.

A já se ptám. Mám od rovidera přidělenou veřejnou IP, ale schoval jsem se až za router (Takže jsem za NATem). Portforwarding nepoužívám. Využije mě skype jako spojku, TJ : bude mi brzdit net?

Ještě jedna otázka.

Skype mám teprve v plánu instalovat (už sem ho měl kdysi, ale teď ho chci znovu). Bohužel si nepamatuju své staré údaje (heslo, jméno). Je trestný, když si na skypu založim jiný účet a na ten starý "prostě zapomenu" ?