Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto GTA SA:MP

Zdravím,

Potřebuju poradit s hrou GTA SA(po netu)tzn. SA:MP.Mám nejnovějšího klienta hra CRACKnutá a všechno jak má být.A přesto mi to píše že se pořád připojuje"Server Connecting"A potom retrying conection...A newím co s tím.Dík za jakoukoliv odpověď.

A cos dělal od doby, kdy GTASA ještě fungovalo? Čirou náhodou, nemáš Kerio (Sunbelt) Firewall?
Na reinstalaci (plácanou jednu přes druhou) se vykašli. Odinstaluj komplet GTASA, smaž případné pozůstatky v adresáři hry, smaž GTASA složku v Dokumentech (hlavně gta_sa.set), restartni PC a udělej novou čistou instalaci.