Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory na notasu

Zdravim, chtel bych na notebook pripojit TV, mam ji propojenou: nottebook- s-video - cinch -- scart. ale problem je jak ozivim druhy monitor (TV) ? v ovladaci graficke karty dam pouzivat monitor TV - monitor nottebooku zhasne a TV je stale cerna, kdyz v ovladaci graficke karty dam pouzit oba monitory, nebo rozsirit plochu na oba monitory, nic se nedeje TV stale pise no signal. mam nottebook Acer Aspire 3690, nevi nekdo co s tym?

Zkousel jsi ten jiny kabel? Dat nekolik redukci muze pekne zacvicit ze signalem. Pri startu PC (POST a pred natazenim ovladacu) nema system zadny vliv!

Pokud se ti nechce investovat do kabelu, pozvi nejakeho kamarada, kteremu vystup urcite jede a zkuste to znovu s jeho strojem.

Pokud budes investovat/laborovat, tak s-video kabel stoji do 100Kc. Jak psal kolega, VGA/HDMI kabel by asi byl lepsi volbou (na CRT preferuji kompozit S-videa). Na scarty bych nespolehal.