Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadná grafická karta?

Zdravím, mám problém se zobrazováním na svém PC, tedy spíše LCD stále hlasí NO VIDEO INPUT (rozumím tomu), grafická karta běží, kontrolka u slotu svítí, DVI-kabel funguje, zkoušel jsem i VGA, také jde, LCD lze normálně připojit k notebooku a funguje. Usoudil jsem, že je asi vadná grafická karta (je to nějaký bazmek od ATI, ale to není důležité), dělala problémy už při hrách, kdy PC pípalo a upozorňovalo na vysokou teplotu grafiky, je možné, že je vskutku odrovnaná, ale zaráží mě jedna věc, že PC jednou funguje, pak dlouho nejde, pak jej zapnu a zase normálně obraz naskočí. Pak třeba 2 hodiny běží, obraz se sekne a začně vycházet z repráků nepříjemný zvuk. Napadá mě, zda je i zdroj v pořádku a posílá dostatek proudu. Po zapnutí se PC zapne, i když bez monitoru, avšak tuším, že dříve aspoň jedenkráte píplo, teď však nic, ale veškeré větrání jede, kontrolky svítí, romky načítají...takže babo raď, více mě nenapadá? Co vy na to? Novou grafiku a nebo je pes zakopaný jinde? Díky moc za nápady a hezký den!

Tak dneska jsem zašel do své oblíbené prodejny a opravny počítačů, půjčili mi zdroj a grafickou kartu, vyměnil jsem a zatím vše jede, doufám, že tomu tak zůstane...bál jsem se , aby už v tom nějak nebyla zapojena i deska, to by bylo nemilé. Zřejmě tedy koupím novou grafiku a zdroj a problém bude vyřešen!