Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo na HDD

Servus Everybody chtěl jsem se zeptat: Každý den mi ubívá místo na pevném disku přitom nic neinstaluju,nestahuju,nekopíruju.Temporary files to nejsou páč ty každý den mažu a stejně úbytek místa se pohybuje v GBajtech třeba dnes je 13.6.09 a mám volné místo na disku D: 46,89 Gb a včera jsem měl 49,65 Gb ráno a večer 49.35.Používám program na čištění disku Advanced Vista Optimizer (má Gold certifikát od Microsoftu) , a mám OS Vista nevíte co s tim? díky moc předem za vaše odpovědi.

Odpovedi viz hostovy odkazy (zvlaste si precti brtnikuv prispevek v tom prvnim). Nedelas-li obcas (co tyden/ctrnact dnu) kompletni zalohu partisny napr. Ghostem, durazne nedoporucuju vypinat obnoveni! Tento lamma-friendly nastroj uz zachranil mnoho naborenych systemu.