Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pdf více stránek na list

Jak vytisknout pdf 8 stránek na list? Mel jsem Acrobat Reader 5.0 ted mam 9.0 a oba v tisku umoznují více stránek na list ale maximálne 4 víc ne. Poradte mi nejaky program nebo fígl. Word to umoznuje, ale zkousel jsem soubory prevest do wordu ale ztrácí se obrázky v souboru pri prevodu

Osm stránek už je hodně. Možná by to uměl vytisknout Foxit Reader (program na prohlížení PDF). Pokud ne, možná to půjde udělat oklikou. Nainstaluje se virtuální ovladač tiskárny tisknoucí do PDF (např. PDF Creator) a v něm by mohlo být nastavení tisku 8 stránek na jednu. Uloží se to jako nový PDF a to už se vytiskne běžným způsobem.

Pavel