Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak začít - web

Ahoj...

poradili byste mi prosím, jak začít? Nejsem úplná "lama", ale nemůžu se k tomu dokopat... vždycky to na něčem vázne a pak to vzdám.

Chtěl bych informační web, jenže..

Zvolil jsem si Drupal... ale žádný design mi pořádně nevyhovuje... nevím, jak ho začít dělat. Coding si už snad nějak najdu (CSS, (X)HTML), ale vůbec nevím, jak začít... jestli si to nakreslit.. ale pak netuším, jak to rozběhat.

Taky bych potřeboval logo..

Posnažím se vše konkrétní si dohledat, ale potřeboval bych nějakou motivaci, nějak nakopnout, nějakou vhodnou radu, ale sám nevím, co přesně hledám :-D

Vím, snadno se to řekne, ale hůř udělá... nebýt těchto "zádrhelů", tak bych jel jak divej

Nesmějte se mi hned prosím, dík.

Chtěl bych informační web, jenže..

No jo, jenze neni informacni jako informacni. Uprimne receno, drupal ci joomla ci jine komplexni redakcni systemy jsou ve spouste pripadu kanon na vrabce. Web o trech strankach, kde jedna se meni jednou za mesic opravdu neni treba vubec spojovat s databazi. To lze hrave poresit statickou strankou, kde se v pripade potreby edituje jeden textovy soubor.

Informační web - pro mně to znamená novinky z oboru, hlavně recenze, neboť s těmi už zkušenost mám... taky bych rád, aby mohli případní čtenáři pod články reagovat, ale nevím, jak to zabezpečit proti SPAMu. Stačila by jednoduchá otázka, která se bude měnit (bude jich nadefinováno víc)? Dále by byla vhodná provázanost s fórem, ale to až o dost, dost později, až bude vůbec nějaký web. Také bych rád přípravu pro reklamu, tzn. buď AdSense, který již dlouho mám, nebo do budoucna i inzerce, atd...
Důležitost je co největší bezpečnost, protože není nic horšího než ukradený web, doména i hosting hackerem...

Prostě když už, tak bych rád, aby to bylo připraveno na další rozvoj, pokud se zadaří. Pokud se nezadaří, tak není problém to všechno smazat...