Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí Wi-Fi síť

Zdravím,
nějak reorganizujeme dům a s rozvojem technologií a abychom nemuseli rozkopávat celý barák kvůli káblu, bych chtěl surfovat po netu v celém domě bezdrátově. Mám Internet od O2, router Huawei EchoLife HG520i, dva PC (bez bezdrátové síť. karty, pouze normální síťovka) a notebook bez WiFi příjmače. Co vše potřebuju pro efektivní bezdrátové připojení k Internetu, bez nějakých velkých ztrát na rychlosti a spolehlivosti?
S WiFi a WLAN moc zkušeností nemám tak prosím omluvte případnou nevědomost.

Díky moc

Děkuju všem za odpovědi. Prošel jsem si ten návod a vypadá docela srozumitelně. Ono ale problém je v tom, že to je i trochu nákladné a případnou nefunkčnost bych si nemohl dovolit :-/ . Každý mi asi řekne, že není nad kabel - prostě elektrický signál přes vodič a není co řešit, ale kdo to má pořád tahat :-) Díky