Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Zdravím!Vím že to není dotaz přímo na tento web, ale treba mi nekdo poradí. Dá se na nekterých stránkách internetu v mobilu prihlásit na ICQ?? meebo nejde, icq go 2 taky . mam samsung U900 soul. diky.

Já tedy Ťamťungy moc neznám, ale ve své Symbianové Nokille mám nainstalován QIP, což je nativní klient a nikoli nějaká webová náhražka :-)

Pokud jsi postižen tím, že tvůj telefon je pouze telefon (a nikoli Bondův zabijácký nástroj s vlastní inteligencí), měl bys pohledat nějakou Javovskou aplikaci pro ICQ, např. Jimm