Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdvojovanie písmen na klávesnici

Zdravím mám malý problém s klávesnicou, ktorá normálne fungovala a jedného dňa mi začala zdvojovať niektoré písmena (tj. na jeden klik sa mi hodia 2 písmená)
Príklady: Stlačím S a ono mi to napíše SD,alebo DS stlačím E a ono mi to napíše WE a tak dalej. Vždy mi zdvojí vedľajšie písmeno, oproti tomu, ktoré stlačím. Potrebujem poradiť čo s tým aby som nemusel dodatočne vymazávať pridané písmena, skrátka tak aby to fungovalo ako predtým. Ak je to vírus tak please odporúčte antivirák, eset mi nič nenašiel. Vdaka

Servas, rozobral som starú klávesnicu a zistil som, že nemám nervy na jej čistenie tak som si kúpil novú a už je to ok. Vďaka každému za radu. Aspoň sa tu rozprúdila debata aj o niečom inom, ako o klávesnici.