Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podobný web jako gamepark.cz

Dobrý večer,
neznáte někdo podobné herní weby jako je gamepark.cz?
tak nějak sem tam dostal ban a nemůžu to vydržet...
klidně i zahraniční, protože tuzemský už asi žádný nebude, kromě zaparit.cz ale to nechci tam nikdo nehraje.
hrál sem tam COD 2
díky

Pěkné poměry v týmu... ]:)

Někdy ale není jiná možnost. Hrával jsem MP SoF2 na jednom jugoslávském serveru. A s náma jeden nevyrovnaný jedinec, který hru vyloženě kazil. Už při odstartování mise (teamDM) kolem spoluhráčů skákal jako opice. Jediným řešením bylo do zabít hned na základně (friendly fire byl proto ve hře povolen) ;-) Nevím, proč nedostal taky ban; třeba to admin nebo MP server neuměl.