
Problém s grafikou?
Dobrý den, mám problém pravděpodobně s grafikou. Nebo spíše dva problémy, nevím jestli spolu souvisí.
První z nich je ten, že při hraní hry se mi pc sekl, rozhodily se barvy a po restartu mi jel jen v nouzovém režimu. Po odinstalování ovaladače grafiky jede i v normálním režimu, ale bez toho ovladače to je opravdu na nic. Stalo se mi to vícekrát. Řešil jsem to tak, že jsem do pc strčil vypůjčený externí harddisk (přes usb) a pc se mi opět sekl, ale najel už normálně. Tím se dostávám k druhému problému.
V pc mám 6 usb. Permanentně mám zapojenou jen myš. Pokud připojím jakékoliv usb zařízení, pc po zmáčknutí jakékoliv klávesy nebo kliknutí myší přestane reagovat a začně pípat jako když je přehřátý a po zhruba pěti minutách se restartuje. Vyjímky jsou akorát když připojím mobil nebo starší mp3.
Na beton je to hardwarem, ale nejsem si jistý jestli grafikou nebo základovkou.
Konfigurace:
Windows XP Home
CPU 2,4GHz, 1GB RAM, motherboard MSI 848P Neo-V (MS-6788,
NVIDIA GeForce 7600 GS, hdd 140GB, zdroj 350W, 2 větráky, teploty v normě
značka zdroje?
Rexpower
A jsme doma. Zkus nejaky mene shitoidni kousek (pujcit na test od kamose).
To je problém. V okruhu 5km není žádné obydlí kde by měli pc:D Ale děkuju za radu, hned jak se naskytne příležitost, seženu nový zdroj.
hlavně pořiď něco pořádného, aspoň fortron (lépe chieftec, seasonic)