Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neznámé zařízení-notebook, nová instalace woken

Mám problém, instaloval jsem notebook Fujitstu P7010..
ve správci zařízení mám stále jedno neznámé zařízení, zvuk mi běhá, wifi, běhá, prostě všechno bych řekl. Tohle mi nejde do halvy, ze stránky výrobce jsem stáhnul ovladače na čipset, audio,lan,wifi,modem, grafiku,touchpad,firewire, čtečku karet, pcmcia.. ale furt mi tam jedno straší. Nevíte někdo co by to mohlo být ? Díky za radu

Google hovorí toto:

Just start enter the bios. Under Security go to the TPM Chip and there you can disable the TPM Feature.
If you're not able to change the setting, you first need to set the Administrator Password. After the next restart the device will disappear.