Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filtry do kompu ?

dobré ráno existují nějaké filtry co by se daly dát před vstupní otvory pro vzduch? dneska jsem při řešení problémů s mechanikou otevřel komp - a děs a hrůza --to sem ho před měsícem na balkoně vyfoukával stlačeným vzduchem. Neudusí se mi komp ? :-D

"13:07: dobré ráno.."
taky dobrý.

procesor to přežije, má ochranu - jen se podtaktuje a zpomalí, časem to začne padat.
některé chladiče - pokud máš dementní vějířovitý typ s úzkými mezerami mezi žebry - je lepší vyměnit za rozumnější typ, co se tak nezanáší.
pc jde taky podložit o 10-15cm ať neleží rovnou na koberci.

jestli to souvisí s nějakým minulým dotazem, pokračuj příště v něm.