Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení 5.1 se vstupem

Potřebuju poradit. Dnes mi do starý věže prásknul blesk, takže se cca každejch 5 minut vypne a nechce naskočit. Pak najede a zase 5 minut a konec, navíc děsně smrdí.
Mám vybraný Genius SW-HF5.1 6000. Problém je v tom, že je nechci k PC, ale místo věže. Když z úspor odečtu repráky, jsem na ceně 4 000, maximálně 4 500.
Problém je, že vlastně nemůžu najít to o čem mám představu (a když, tak s milionem dalších funkcí za cenu kolem 10 000). Prostě krabici s 5.1 (CD výhodou, ne podmínkou), ke který připojim repráky a bude mít vstup (cinch, červený a bílý- stereo). Musí se dát nastavit vynucení všech repráků ve stereu.
To všechno je završený tím, že nemůžu mít TV, protože by se nevešla, víc jak nějakejch 10" na jediné vhodné místo nenarvu. takže jediná možnost přinést 42" plazmu, nastavit a pak už se musí dát ovládat bez TV.
Existuje něco takovýho do 4 500?

loading...

Moc tomu teda nerozumim, ale tusim ze shanis AV receiver, za 4500 by se mozna dalo neco od Fergusona (acomp.cz), ale s tim nemam zkusenosti. Osobne v teto oblasti preferuji vyssi kvalitu. K tem Geniusum to ale bude az az.