Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Ahoj.

Potžeboval bych vyřešit problém s vypínáním PC.. Je to tak týden z5 co se mi PC nevypne sám od sebe, klasicky mi to píše při vypínání, > ukládání nastavení > vypínání a to vypínání tam zůstane pořád a tak musím podržet tlačítko na PC aby sem ho vypnul. Přeinstaloval sem Win. a nic. Tak bych potřebal poradit jak bych to vyřešil. Předem díky za rady..

A teď se tu objeví Vladimir a za to $ tě $ežere...8-)

K tématu: já bych rozhodně po včerejší osobní zkušenosti doporučil nainstalovat poslední servicepack. Moje poněkud roztřesená Vista získala díky tomu opět na kvalitě a řada podivně fungujících věcí vymizela...