Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno total commander ftp

Zdravim mam problem s prenosem dat pres ftp v total commanderu. pri prenosu obrazu DVD cca 4GB dat a tesne u konce to spadne s tim, ze na disku neni dost mista, ale misto tam je. Je tam nejake omezeni nebo nastaveni?
DIK

ou ou ou.... TC na priponjeni na FTP NEDOPORUCUJU"!!!!! opravdu ne! rovnou ten program smaz a dej si ta jiny FTP klient... a to z duvodu ze na internetu se hojne rozmohl virus, ktery ti krade hesla prave z total commanederu, jelikoz v nem jsou ulozena nesifrovana.... po ziskani tohoto hesla ne tovoje FTP ti to do souboru index.* nahraje "iframe" coze je samotny vir... kdyz nekdo navstivi tvoji stranku stahnes se mu virus do PC a kdyz pouziva TC tak mu zase iska hesla a pote mu zase do stranek vlozi tento iframe... takze zda chces prenaset soubory na FTP tak bych volil programy:
FlashFXP (prenesen souor 8GB v celku a zadny problem)
popr. FileZilla ktera je zdarma ;o)

kecas. Hesla jsou v nem samozrejme ulozena sifrovana. Pouze je znam algoritmus na desifrovani.
Virus ti musi ukrast cely soubor s nastavenim FTP.

Oba programy, ktere zminujes pouzivaji stejny princip - hesla jsou sifrovane ulozena v souboru. Takze pokud ti virus ukradne ten soubor, staci jej nakopirovat do me instalace programu a hned mam pristup k tvym FTP uctum. a ani hesla nemusim desifrovat.

Total Commander uz obsahuje opravu ve forme centralniho hesla, pomoci ktereho se pak desifruji vlastni hesla na FTP.

Takze mozna vic premyslet a pak teprve psat...

..na internetu se hojne rozmohl virus, ktery ti krade hesla prave z total commanederu..

inu když si někdo pro p2p sítě nasdílí celý disk včetně systému - o odělení datového a systémového disku thement nikdy neslyšel - a zároveň musí mít nutně admošská práva, ať se viru do %windir% pohodlně leze, pro takové platí jen: "dobře jim tak".