Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web - použití věcí

Ahoj. Chtěl bych si založit web (konkrétně o virtual tuningu).
Chtě lbych se zeptat -

1)Když stáhnu na dafont.com nějaký font, mohu ho použít (ten font je pro osobní použití - je www stránka, která nic neprodává atp, osobní použití?)

2) Když na nějakym webu s fotkami nějakou okopíruju, a její část použiji, může se to?

3)Když dejme tomu na netcarshow.com stáhnu auto, které si vytuním, můžu to vystavit? (Aniž by mi něco hrozilo ..)

Díky, prosím, jsem lama, takže nepište něco jako : gůgluj, wikipédia atp. Všechno jem to dělal, ale nejsemz toho chytrej ..

Upřesnění pro 3) nevím ,jestli víte, co je to virtual tuning.

Stáhnu fotku auta, a namaluju mu tuning (díry, prahy, mračítka, neony atp....). Různě se s tím soutěží, kdo jakéí auto udělá lépe.

Když z netu stáhnu fotku auta, vytuním ji. Můžu to dát na svojí stránku ? Takže tam vlastně dávádm upravenou fotku ...

fonty z dafont neni problem vyuzivt, sam to tak delam na veskere weobe stranky ktere vytvarit (firemni weby, portaly, diskuzni fora atd atd).
ne vsechny fotky je mozne pouzit, ve vetsine pripadu potrebujes svoleni autora (nejlepe pisemne, tedy nejakou "smlouvu "dohodu".. v opacnem pripade je nejlepsi pouzivat fotky z "free fotobank"... kdyz das do googlu "free fotobank" tak ti to najde kopu servru, kde jsou fotky zdarma ke stazeni a je mozne je vyuzivat jakymkoliv zpusobem. Tyto fotobanky jsou pro tento ucel primo tvoreny ;o)
je take mozne si z nekterych fotobank za par kacek fotky koupit a pak si s nimi muzes take nakladat jak chces.. ovsem kdyz najdes dobre fotky "na free fotobankach" tak proc kupovat ze? :¨)