Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RE -Domácí síť

Jsem zpět - bohužel bez úspěchu - kontrola ping - nic nenalezeno. Pokusím se vypsat konfig. co nejstručněji:
A.) Připoj. k místní síti - vlastnosti: 1.) Připoj. pomocí NVIDIA nForce Netw. Control. - ovladače nainst. 2.) zatrhl. políčko Klient sítě micros. 3.) Plánovač paketů technol. QoS 4.) Protokol sítě Internet (TCP/IP) - čísla zkontrol. u obou počítačů
B.) Otevírání ikony Místa v síti - celá síť - síť Micros. - DOMA - u každého poč. se objeví pouze "on sám"
C.) Instalace sítě a průvodce připojení několikrát pečlivě provedeno.
Bohužel pořád bez úspěchu

[mod]Příště, prosím, pokračujte v započatém... Děkuji. viz thread.php (anarchist)[/mod]

Původní autor IVAN

Jsem opět zpět a děkuji všem, kteří jsou ochotni zabývat se mým problémem. Reakce na další dotazy:
1. Před několika dny bylo spojení funkční - tento zádrhel nastal , když jsem naist. nové ovladače na graf. kartu ATI z PC WORLD 1 nebo 2/06, u pc s ozn. "PC",celé Win XP se začaly chovat "divně", nejmarkantnější byla nefunkční síť. Je mi divné jak by mohlo toto spolu souviset. (První viditelná změna - při zap. počítače nutné potvrdit přihlášení pomocí uživ. účtů - do této doby nebylo nutné)
2. kabel dodala a spojení nainst. ofic. firma - do výše uved. problému funkční
3. síťovky jsou povoleny, koncovky svítí
4. kontrola ping u PC ozn. "PC" - "Cílový hostitel není dostupný
5. - " - "KLUCI"- Časový limit vypršel
6. u obou PC Win XP Pro SP2,

Presunuto. Nezakladej dalsi a dalsi thready o tom samem ! (Jan Fiala) (JaFi)