Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazal jsem si program a teď mi nejde zvuk

Prosím poraďte, ja blbec vymazal nějaký program a teď mi nejde vůbec zvuk. Co by jste taky čekali od dědka, že. Píše mi to Bad Direct Sound Driver a já samozřejmě nevím, co dělat. Poradí mi někdo, a když ano, prosím polopaticky.
Děkuji Petr
Změna předmětu, původně: Poraďte (JaFi)

pro: Jan Fiala - Chci moc poděkovat panu Fialovi, stalo se mi totéž a díky jeho radě zase mohu s chutí poslouchat svou hudbu (doma z toho ale nadšení nejsou:D)

Ještě jednou moc děkuju, jde vidět, že pán ví, o čem mluví. Rada byla navíc velmi lehká na provedení!
Jste nejlepší!:)