Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Harddisk po přeinstalování systému nelze načíst

Zdravím všechny, mám pc s 2mi harddisky, první se systémem sem naformátoval a nainstaloval na něj nový systém (xp), předtím sem pro jistotu druhý harddisk vytáhl, kdybych náhodou něco po***lal aby se mi nesmazali důležité dokumenty které tam mám. Instalace proběhla v pohodě ale po znovu připojení druhého hardisku mi v systému ani v biosu nechce harddisk vůbec načíst. Díky za odpověď Pavel

biosu nechce harddisk vůbec načíst

V seznamu disku ani pri autodetekci? Jak pise JaFi - disku jsou pripojeny oba kabely?

A co priorita bootovani? BIOS jej muze videt, ale snazi se bootovat z nove pripojeneho pokud je na "primary". (pokud nevidis systemovy)

Mas IDE ci SATA? Ktery kablik jsi vyhodil - datovy? Pokud IDE, neotocil jsi ten kabel (nektere nemely klic uprostred)?