Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typy HDD WD

Chci si pořídit nový harddisk, nejlépe Western Digital ( nebo Samsung ), nevyznám se ale v typových označeních. Poradí někdo jaký je rozdíl mezi disky s ozn. AAJS a AAKS ? Cenový rozdíl je minimální. Díky

Převzato z jednoho fora (vygooglováno během 3 vteřin):

Rozdíl mezi AAKS a AAJS je hlavně v tom, že (aspoň se silně domnívám) AAJS používá starý 166GB plotny, zatímco AAKS 320GB

Samsung nemám rád, jediná značka, kterou uznávám je WD. Já mám taky AAKS a nemůžu si stěžovat.

Já nedopsal, že je nemám rád, protože mi jich několik před pár lety odešlo. Od WD mi odešel všehovšudy jeden a možná mojí vinou, když jsem nepřepnul jumper do modu SATA1 a asi za 3 měsíce od momentu zapojení mi odešel. Od Seagate a Samsungu mi jich odešly hafa. Do počítačů nedávám tedy nic než Western Digital.