Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sony Vegas - jak udělat efekt výstřelu ze zbraní?

Dobrý den,

rád si dělám videa, a nejlépe ať to nevypadá amatérsky tak se snažím stále vylepšovat svá nová videa něčím novým. Videa beru a upravují ve Vegas 7.0, aspoň nejlepší program na který jsem narazil. Ale neumí přidávat efekty například výstřelu ze zbrani, aspoň jsem nezjistil jak bych to tam udělal. Tak jsem si našel článek na aaevystrel.html přes jiný program. Tady to je velmi dobře popsáno ale jestli se nepletu tak bych to video musel upravit a pak to předat do toho dalšího programu, a nebo naopak. A když to budu 2x možná a více renderovat tak se zhorší kvalita videa. Nenapadá někoho jak to udělat jinak, například ve Vegas a nebo nějaký dokonalejší program?

Doufám že jste mě pochopili, Herm:)
Změna předmětu, původně: Video úprava (host)

mno v jistým okamžiku, kdy budu třeba držet pistoli, tak se tam zobrazí záblesk. Třeba že bych to v sekundě zastavil, a nějakým sprayem to tam udělal:-D . Jednou jsem to zkoušel udělat přes obrázek, že jsem to rozstřihnu a vložil mezi to obrázek. Ale to už nebylo tak dokonalý.