Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 a panel nástrojů

Ahojte, používám W7 a zaráží mě jedna věc. Proč nejde vytvořený nový panel nástrojů přesunout na plochu? U XP to jde, normálně se chytí na kraji obrazovky, nebo kam si ho přetáhneme, ale u W7 ne, nevíte jak to udělat aby to šlo? Jestli by to šlo?

Ahoj, nefunguje, když vezmu za složku a táhnu ke straně, nic se nestane. Když složku otevřu a za horní lištu táhnu ke straně, jak už to u W7 bývá, okno se roztáhne akorát na půlku obrazovky. Takže bez účinku. Děkuju za snahu, ale myslím, že to nejde vůbec. I když už jsem vygoogloval jak si vrátit panel Rychlého spuštění, který u W7 není. Tohle by mě ale pomohlo mnohem víc.