Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě myši

Dobrý den,
Chtěl bych poradit s koupě myši.Chtěl bych jí cca do těch 500-600 ,-Kč.
Nedělám v žádných grafických programech ,ani nejsem nějakej profi hráč.
Občas zahraji CS 1.6 .
Chtěl bych nějakou od váz doporučit ,abych nekoupil nějakej šmejd ,je mi jasný ,že v týhle cenový kategorii to nebude žádnej zázrak.

Zatim co jsem tak koukal tak se mi líbí tahle :

A4tech XL-740K
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5560 4

a nebo tahle :

Genius Ergo 525 modrá
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3394 5
ale na tu si tam lidi v diskuzi hodně stěžují.

S dovolením sem hodim taky svojí prosbičku.. Po pečlivých úvahách sem se rozhodl si pořídit nějakou bezdrátovou myš.. moje požadavky sou jednoznačný.. Levná, kvalítní, dlouhá výdrž baterií..
Určená bude převážně k běžnému surfování na netu a občasně hraní "stříleček"..:-) jde mi hlavně o co nejnižší cenu..

PS: nejlépe asi laserovou..

nemá příliš cenu doporučovat nějaký typ. někomu sedne ono, pro jiného je to úplně příšerné.

viz "Genius Ergo 525" - vypadá slušně, ale drží se mi moc křečovitě - každý jsme narostli jinak, a nejde tvrdit že nějaký myš je "nej" pro všechny.

mi líp pasuje logitech mx518, pro větší rozlišení laserová g5, ale je to jedno.

pro delší práci preferuju podepření gelovou podložkou - a držení myša je pak zase jiné, a všechny tipy jsou pak zase k ničemu. čili zkus si u známých co ti vyhovuje nejvíc.