Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako nestratiť predvolenú domovskú stránku?

Chcel by som radu, od preinštalovania OS (Windows XP) sa nemôžem na nete dostať na svoju domovskú stránku, ktorú mám v nastaveniach, zakaždým pri novom prihlásení ma hodí na "svoju" a musím sa prihlásiť pod heslom a menom.Aj možnosť Neodhlasovať je zaškrtnutá a predsa ma znova žiada o prihlásenie.Je niečo v nastaveniach zle nastavené? Používam prehliadač Mozilla Firefox.Díkes

Ako sa vraví,ráno múdrejšie večera- Remember password for sites bolo zaškrtnuté, ale išiel som ešte na cookies a tam som mal zvolené Ponechat do ukončenia aplikácie Firefox a tá správna voľba je Ponechať do konca doby platnosti.Takže fajkám ako vyriešené.Ďakujem za správny smer.