Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem o2 internet do mobilu na 3 měsíce zdarma

Dobrý den měl bych jeden dotaz co sem ani tak moc nepaří ale nevím kde jinde se optat.Přišla mi sms s tim že mám možnost si aktivovat na 3 měsíce internet od o2 zdarma.Chtěl bych se zeptat jestli s tim někdo nemáte zkušenosti.Kamarád podobné akce využil a pak platil jak mourovatej.nerad bych dopadl stejně :-D.

mno také mi to přislo..tak jsem to zkusila a nic nefungovalo.akorát jsem platila 300 za nějaký aktivační balíček..čučela jsem jak péro z gauče..takže nedoporučuji to poslouchat..možná to fungovat bude ale nejspíš v tom bude háček..