Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC media player problém s videem

Ahoj.
Chtěla jsem si po dlouhé době pustit DVD video z tanečních. Mám na to VLC media player (nemyslím si, že je špatný).
Bohužel. Zvuk šel trhaně. Zkusila jsem tam dát jiné DVD, ale taky se sekalo (Tentokrát to byl koncert jedné skupiny). Tak jsem začla pátrat a v VLC info o kodeku (myslím že takhle se to v tom menu menuje) jsem našla, že zvul ztratil asi 1400 bufferů, a ztráta narůstala. Nevíte, ím to je?

Ve WMP11 to testovat nemůžu - neumí VOB (nemám kodeky - proto mám VLC, abych PC nezasírala kodekama). A jiný player nechci. Nevíte, kde je chybaM STrašně mě to mrzí :-(

Jé, teď ještě koukám. U těch sekundárních jsem to popletl. Jeden kanál tam má dvě fotky (ve správci zařízení mám dva sekundární a primáraní tay dva). No, u toho druhýho sekundárního stejně nic není (nelze použít - asi tam na tom neni nic píchlí ??)