Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horká a Častá témata

protoze se nektera temata notoricky opakuji a nekteri lenivci neradi uzivaji vyhledavani at uz zde, na googlu ci cokoli jineho, pricemz duplicitne zakladaji tataz temata, napadlo mne zda by nestalo za uvahu pridat dva panely :
"Horká témata" - vypis cca 5 aktualnich temat. napr Pa-So trable ICQ vs Miranda/Trillian...
ten pocet by nemusel byt pevne stanoven a menil by se podle situace a potreb
"Často opakovaná" - 10-15 pravidelne diskutovanych temat pro lenochy

Trochu jsem si vybral odkaz s NÁVRHY, který je poměrně prázdný :))
Jde mi o to, že když "zascroluji" ke spodnímu okraji stránky ... kde je zobrazení přístupu na konkretní stránku ... ( v old poradně často překrývaný reklamou) ... tak ROZDÍL mezi aktuální a předchozí stránkou je definován kom_rudou nebo staro_rúžovou barvou, ale při mých očích už je to dost nerozeznatelné .... já NEMÁM výhradu k barvám, ale PROČ ku*a numůže zmizet to podtržítko u zobrazované stránky, jak je běžné jinde (viz třeba google)... samozřejmě, že to není nijak smrtící, ale .... pokud se projekt vyvýjí, tak ...zkouším kecat.
A ještě pro úplnost:... Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; cs; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1

PS: ten NÁHLED je fantastická věc ..... člověk občas ČUMÍ, co všechno mu při psaní uteklo . a to si to minimálně jednou po sobě přečtu a pak ..... "náhled" a nestačím se divit ... DÍKY.

Víš co ... NEŘEŠ to ... já jsem napsal "já NEMÁM výhradu k barvám, ale PROČ ku*a numůže zmizet to podtržítko u zobrazované stránky, jak je běžné jinde"

Předpokládal jsem , že si jako tvůrci čtete ty ppříspěvky CELÉ .. ale na druhou stranu chápu ... takový .kendez ..... taky bych ho vzal zmrzlou opratí přes ústa 3-[3-[

Editace ... já nechci být militantní ... ale ZRUŠIT to podtržítko u čísla aktuální stránky :.(

Omlouvám se .... ten můj "poznatek" se týkal téma "zive".... tam je ten rozdíl mezi již navštívenou a právě otevřenou stránkou dost málo znatelný, (proto jsem chtěl to zvýraznění ostraněním podtržítka). :-(
Když jsem si teď prošel ostatní možná témata, tak jsem tam našel taková, která mi vyhovují tak jak potřebuji ..... tím ta moje připomínka ztratila smysl.
Omluvou mi může být fakt, že se změnami motivů vzhledu a skinů u programů moc "nebavím" a obvykle zůstávám u defaultu a nic nehledám.