Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorú z týchto 2 vga? Ati 9200 vs Fx5200

Čaute,
mám doma Intel Celeron Tualatin 1,3 Ghz, 512 Mb Ram, W XP a tieto 2 grafiky:
Msi Ati 9200 Se 128 Mb/64 bit Dx 8.1 za 600,-SKk
Msi Nvidia Fx 5200 128/128 Dx 9 za 800,-SKk

Ktorú by ste mi doporučili k tejto zostave? vzhľadom k cene teda aj.

U Nvidie
pri Gta3 je obraz rozmazanejší ale že vraj to robia aj iné geforcky, Ati ma obraz jasnešie ostrý.
U NFS U 2 zasa ak prší u Nvidie kvapky padajú aj na čelné sklo, u Ati len prší.

Hry idu priblizne rovnako novsie a ine som neskusal.Tak su vykonovo asi podobne a neviem ci tych 200 SKk sa oplati dat.
Dakujem za nazory

No najradsej by som bral Ati 9600 alebo 9600 Pro 128/128 s Dx 9 lebo silnejšia vga nemá zmysel pre tuto zostavu ale ati 9200 je za 600 sk tak zoberiem asi tu a mozno neskorej vymenim.

Akože 128 bit a vyšie takty + dx 9 co ma Nvidia by sa tiez hodily ale realne ked porovnam tak Ati ma jasne krajsi obraz a mne ide vzdy o kvalitu nad kvantitou.

tiež by som bral radsje 128 bit, nikdy by som nebral vga typu Ati 9250 64 bit/256 mb novu z obchodu ale pri takomto kupu to ozeliem :)

Takže Ati nakolko aj Doom 3 800x600 medium detail ide plynule okrem tych dverí :) ale mam 300 mb volneho a nic neswapujem tak neni problem
Dakujem vsetkym za nazory pripadne mozte daco pridat