Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdůvodně pomalé Visty sp2

Zdravím, měl jsem na svém notebooku Visty sp1, šlapali krásně, v mírnějším režimu žraly tak 350-400mb. Po nějaké době jsem udělal čistou instalaci, zaktualizoval, ale systém byl pořad docela pomalý, pak jsem nainstaloval sp2, a vůbec se to nezlepšilo. Vypnul jsem veškeré nepotřebné služby, programy, aero a momentálně (zapnuto firefox 3,5, es security, program na ovládaní fn kláves) mám zatížení procesoru 3% a paměti 1,68GB, mám pocit že to ukazuje chybně, nicméně notebook pomalu reaguje a je celkově pomalý, občas se mi seká i wow a cod4

Nějaký tip co s tím? Děkuji

Konfigurace: C2D 1.83, 2Gb ram, geforce 8400g

Ale nemel nesmysli, oceňuju že se snažíš pomoc, nejdřív si ale přečti původní příspěvek, na té samé sestavě už to běželo a běželo to perfektně a jestli máš v plánu mě přesvědčovat že ne, tak na to rychle zapomeň