Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat DVD prezentaci z fotek?

Mám k dispozici fotografie s rozlišením 5 MPx. Chci udělat prezentaci na DVD tak, aby:

1) Prezentace šla přehrát jako klasické DVD v přehrávači, tak i na PC.
2) Prezentaci chci jednak jako jednotlivé fotky, s výběrem zobrazení jednotlivých fotek...
a) 3 s
b) 5 s
c) 7 s
3) ... a druhak z fotek udělat video (zkouším MS Photo Story, ale zdá se mi v něm málo nastavení - např. čas zobrazení fotek).

Jak a v čem udělat video z fotek? V čem nachystat obsah DVD tak, aby šlo rovnou vypálit (obsah, menu, kapitoly, ...)?

OS: Windows XP SP3, cena pokud možno Nula včetně DPH.

Pavel

Prozatím zkouším několik zde uvedených programů, pak napíšu dojmy.

A teď technická: lze vůbec udělat DVD (s menu) s fotkami pro prohlížení na DVD přehrávači, nebo se z nich musí udělat (mpeg) video?

Pavel

Já jsem dostal k nějaké vypalovačce Power Director, ten to umí, dá se tam nastavit čas ukazování fotky i čas efektu přechodu mezi fotkama. Ale jestli chceš mít v menu i volbu, jak dlouho se má fotka zobrazovat (alespoń tak chápu dotaz), tak to asi neumí žádný ze zde uvedených programů.
Jinak znám DVD přehrávače, kam vrazíš USB flash s fotkama a on je začne přehrávat sám. A když je v tom adresáři s fotkama MP3 soubor, tak ti k tomu ještě hraje....