Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako stiahnuť druhú stopu z CD?

Na CD sú 3 stopy. Vypálené boli pravdepodobne takto:

1. Normálne vypálené s multisession.
2. Dopálené s povoleným multisession a súbory boli s veľkou pravdepodobnosťou vkladané do existujúcich adresárov v prvej multisession.
3. Vypálené bez multisession, čím sa stratil odkaz na 2. stopu.

Stiahnuť sa dá len 1. a 3. stopa. Pred začatím sťahovania druhej stopy Nero dá túto hlášku:
[bezejmna24ed.jpg]

A což si ten prg stáhnout a zkusit to ....:-/ , já to určitě simulovat nehodlám. Taky jsem napsal, že obvykle problémy se sessions a čtením stop vyřeším pomocí tohoto prgu ... ale postup může být v jednotlivých případech různý ... a možná se někdy i tzv. NEZADAŘÍ, ale zatím mě vždy IsoBuster pomohl.

Už sa stalo, ale nerád sťahujem programy, keď ich mám využiť len raz. Ono si to hodí somariny do registrov a ak ho budem inštalovať po mesiaci, tak sa nesputí, lebo je to shareware. No nič, musel som cracknúť.

Edit: Teraz ma napadlo, že existuje aj nejaká voľná alternatíva k tomuto programu?
1. Načo platiť za program, keď ho použijem 4x do roka.
2. Keď môžem použiť program, čo je zadarmo, prečo nepoužiť ten. Okrem toho je to aj z hľadiska zákona a bezpečnosti vhodnejšie riešenie. Bezpečnosť myslím ohľadne crackov.